Do wody szlamowej
Motopompy do wody szlamowej Honda, Daishin, Matsusaka

Do wody szlamowej

Motopompy do wody szlamowej Honda Matsusaka Daishin

Motopompy do wody szlamowej z serii WT to zaawansowane technologicznie urządzenia, które doskonale sprawdzają się w pompowaniu zanieczyszczeń o maksymalnej średnicy aż do 30 mm. Stworzone z myślą o profesjonalnych zastosowaniach, pompy te oferują niezawodność, trwałość i wysoką wydajność, stanowiąc nieocenione wsparcie w obszarach, gdzie konieczne jest skuteczne usuwanie wody z dużą zawartością zanieczyszczeń stałych.

Aktywne filtry

Indeks: SMD50HXW

Marka: Daishin

Motopompa Honda SMD 50HXW

Motopompa szlamowa dowody brudnej Honda SMD 50HXW 125 l/min, 20mm Motopompy serii SMD potrafią przepompować wszystko, co zmieści się w wężu ssawnym i tłocznym np. sznurki, części organiczne roślin i zwierząt, gęsty szlam, silnie zapiaszczoną wodę z wykopów budowlanych, odpowiedniej wielkości kamienie. Pompy te można również stosować do oczyszczania...

Cena 7 030,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: SMD80HX

Marka: Daishin

Motopompa Honda SMD 80HX

Motopompa do wody brudnej Honda SMD 80HX 240 l/min, 30mm szlamowa : Pompy serii SMD potrafią przepompować wszystko, co zmieści się w wężu ssawnym i tłocznym np. sznurki, części organiczne roślin i zwierząt, gęsty szlam, silnie zapiaszczoną wodę z wykopów budowlanych, odpowiedniej wielkości kamienie. Pompy te można również stosować do oczyszczania budynków...

Cena 7 320,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: WT20X

Marka: Honda

Motopompa Honda WT 20X

Motopompa szlamowa Honda WT 20X pompa do wody brudnej 700 l/min, 24mm : Jest to najmniejsza z pomp szlamowych. Stosowana tam, gdzie nie potrzeba dużej wydajności np. przy wykopach pod budowę lub naprawach sieci wodociągowej.

Cena 6 130,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: WT30X

Marka: Honda

Motopompa Honda WT 30X

Motopompa szlamowa Honda WT 30X 1200 l/min pompa do wody brudnej 28mm : Ze względu na masę pompy, jej wymiary i wydajność jest to najlepiej dopasowana pompa do potrzeb jednostek Straży Pożarnych. Dobrze wpasowuje się do wozu bojowego i gwarantuje niezawodność podczas akcji.

Cena 8 155,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: WT40X

Marka: Honda

Motopompa Honda WT 40X

Motopompa szlamowa Honda WT 40X 1640 l/min pompa do wody brudnej 31mm : Największy i najsilniejszy model pompy szlamowej w naszej ofercie. Stosowana najczęściej do walki ze skutkami powodzi. Rozmiar zanieczyszczeń, z jakimi radzą sobie pompy WT40 pozwala na stosowanie ich w bardzo ciężkich warunkach.

Cena 11 695,00 zł
Więcej
W magazynie