Przecinarki do nawierzchni
Przecinarki do nawierzchni Honda, Aries

Przecinarki do nawierzchni

Przecinarki to profesjonalne narzędzia do cięcia nawierzchni oraz do wykonywania prac naprawczych. W naszym salonie oferujemy bogatą ofertę przecinarek do powierzchni renomowanych marek, takich jak Husqvarna czy Honda. Wykonanie profesjonalnych prac drogowych wymaga solidnych narzędzi, które sprostają najtrudniejszym wyzwaniom. Dlatego, oferowane przecinarki do nawierzchni zostały przez nas dokładnie wyselekcjonowane, dzięki czemu wiemy, że do rąk naszych klientów trafia sprzęt zapewniający maksymalną trwałość i niezawodność nawet w najbardziej wymagających warunkach. Decydując się na zakup maszyn w naszym sklepie, możesz być pewien, że Twoje prace będą wykonywane z precyzją i efektywnością.

Aktywne filtry

Indeks: SHARKY352

Marka: Honda

Przecinarka Honda SHARKY 352

Przecinarka do nawierzchni Honda SHARKY 352 Lekkie przecinarki drogowe przeznaczone do cięcia różnorodnych nawierzchni twardych. Idealnie dobrane parametry przecinarki chronią tarczę przed przyspieszonym zużyciem oraz pozwalają zoptymalizować wydajność cięcia.

Cena 6 900,30 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: SHARKY400

Marka: Honda

Przecinarka Honda SHARKY 400

Przecinarka do nawierzchni Honda SHARKY 400 Uniwersalne przecinarki drogowe przeznaczone zarówno do głębokich cięć dylatacyjnych oraz do drobnych prac wykończeniowych i naprawczych.

Cena 9 151,20 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: SHARKY500

Marka: Honda

Przecinarka Honda SHARKY 500

Przecinarka do nawierzchni Honda SHARKY 500 Duże przecinarki drogowe przeznaczone do ciężkich prac związanych z cięciem dylatacji, cząstkowych napraw nawierzchni asfaltowych. Zastosowanie do przecinarki niezwykle mocnego 11 konnego silnika pozwala na bardzo wydajną i stabilną pracę.

Cena 10 196,70 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: K1270

Marka: Husqvarna

Przecinarka Husqvarna K 1270

Przecinarka spalinowa Husqvarna K 1270 Niektóre zadania wymagają specjalnych przecinarek. Husqvarna K 1270 jest prawdziwym osiłkiem z mocą wyjściową 5,8 kW, zamieniając Twoje najcięższe cięcia w zadania łatwe i szybkie do wykonania. W połączeniu z wózkiem KV970/1270 staje się idealna maszyna do robót drogowych. Użycie wózka sprawia, że cała koncentrację...

Więcej
W magazynie