Karczownice bijakowe
Karczownice bijakowe Orec kosiarki bijakowe karczujące

Karczownice bijakowe

karczownice bijakowe kosiarki karczujące orec

Karczownice bijakowe, wyposażone w solidny bęben z uchylnymi nożami wykonanymi z japońskiej hartowanej stali, przeznaczone są do karczowania i rozdrabniania ekstensywnie zaniedbanych łąk, nieregularnego koszenia i mulczowania gęstych traw bez względu na ich wysokość, karczowania zdrewniałych łodyg roślinnych, krzewów i pni. Stosowane są do pielęgnacji terenów wokół drzew w sadach i w szkółkach leśnych, miejskich terenów zielonych, w winnicach pomiędzy rzędami winorośli czy na farmach fotowoltaicznych.bijakowe2.jpg

Gąsienicowy układ jezdny zapewnia wszystkim kosiarkom bijakowym idealną przyczepność do podłoża, dlatego maszyny te sprawdzają się również na terenach podmokłych. Wyposażone w niezawodne silniki Honda przystosowane do intensywnej pracy o dużej wydajności pod dużym kątem nachylenia, kosiarki bijakowe pokonują wszelkie wzniesienia, pagórki czy przydrożne rowy pozostawiając za sobą dokładnie skoszony teren.Łatwe kierowanie maszyną w każdych warunkach i w dostosowaniu do wzrostu operatora, ukształtowania terenu, zapewnia wygodnie regulowana kierownica ustawiana w 2 płaszczyznach (pion/poziom). Bezpieczeństwo pracy zapewnia hamulec noży zatrzymujący ostrza natychmiast po napotkaniu większej przeszkody, np. kamienia.

Aktywne filtry

Indeks: HRC673H

Marka: Orec

Karczownica OREC HRC 673H

Karczownica bijakowa OREC HRC 673H Kosiarka karczująca bijakowa OREC z gąsienicowym układem jezdnym przeznaczona do koszenia wysokich traw i roślin łąkowych, karczowania i rozdrabniania zdrewniałych łodyg, krzewów na ekstremalnie trudnych obszarach, które dla innych maszyn są niedostępne. Maszyna wyróżnia się solidną konstrukcją, efektywnością systemu...

Cena 28 905,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: HR672H

Marka: Orec

Karczownica OREC HR 672H

Karczownica kosiarka bijakowa OREC HR 672H Karczownica bijakowa OREC HR 672H 65cm idealna do bardzo trudnych i zarośniętych terenów kosiarka mulczujaca, wirnik z 38 nożami w kształcie Y precyzyjnie i doskonale rozdrabia chwasty krzaki, idealna na zbocza. SKrzynia biegów: 3  biegi do przodu, jeden bieg wsteczny.

Cena 21 525,00 zł
Więcej
W magazynie

Indeks: HR812H

Marka: Orec

Karczownica OREC HR 812H

Karczownica bijakowa OREC HR 812H Nieuprawiona ziemia, przydrożne rowy, nabrzeża, wysokie zbocza, zarośla, krzewy, grząska ziemia, wysoka trawa i chwasty to naturalne środowisko pracy dla niezawodnej i wydajnej karczownico-kosiarki bijakowej OREC HR812H. System tnący zbudowany z bębna z 46 uchylnymi stalowymi ostrzami w kształcie litery „Y” i tworzący...

Cena 28 277,70 zł
Więcej
W magazynie

Karczownice bijakowe, kosiarki bijakowe karczujące Orec

Karczownice, kosiarki karczujące bijakowe Orec to karczownice służące do koszenia wysokich traw, gęstych zarośli i wycinania krzewów oraz pni drzew o małym przekroju. Przeznaczone są dla profesjonalistów potrzebujących zwrotnych, bardzo trwałych maszyn do oczyszczania terenów z niepożądanej roślinności o wysokiej skuteczności i efektywności, które jednocześnie zapewnią korzystny współczynnik rentowności. Sprawdzają się w oczyszczaniu terenów pod inwestycje budowlane i uprawne, w odchwaszczaniu sadów i winnic.

Efektywność koszenia, karczowania i rozdrabniania pokosu zapewnia bęben z wrzecionami typu „Y”, które, obracając się do dołu chwytają i wciągają rośliny pod siebie mieląc je drobne kawałki. Konstrukcja systemu tnącego chroni także część roboczą przed uszkodzeniami w przypadku zetknięcia się z przeszkodami, takimi jak kamienie, skały lub szczególnie odporne materiały.

Część robocza posiada regulację wysokości koszenia w zakresie 5 – 11 cm co ułatwia operatorowi dostosowanie pracy maszyny do warunków terenowych i potrzeb.

Maszyny wyposażone są w niezawodne silniki Honda lub Kawasaki, układ kierowniczy sprzęgła hamulcowego, sprzęgło boczne, kierownicę z regulacją w pionie i poziomie, zapewniając operatorowi sprawne manewrowanie maszyną i efektywne wykonywanie pracy.