Koszt

Waga paczkiPrzelew/Płatność onlinePłatność
za pobraniem
 < 31 kg
20 zł
25 zł
 powyżej 31 kg (paleta)
30 zł35 zł
 Transport HDS pod adres klienta
ustalany indywidualnie
 

 
Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie.
 

W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem.

Czas realizacji zamówienia

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. W celu przyspieszenia realizacji zamówienia prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania płatności na nasz adres email.

Przesyłki dostarcza firma kurierska DPD - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Formy płatności

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.
Za pobraniem
Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.
Przelewem online 
Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:
  • Paypal
  • PayU